سه شنبه ششم تیر ۱۳۹۱

سایپا اولین خودروساز داخلی در جلب رضایتمندی مشتریان در سال 1390

سایپا95سایپا95

گروه خودروسازی سایپا برترین شرکت خودروساز داخلی در رضایتمندی مشتریان از فروش خودروهای سواری شد.

در آخرین ارزیابی سازمان بازرسی کیفیت و استاندارد ایران در شش ماهه دوم سال گذشته، شرکت سایپا با در اختیار داشتن 48.8 درصد از سهم بازار خودروکشور و عرضه خدمات در 738 نمایندگی فعال فروش و خدمات پس از فروش عنوان برترین شرکت خودروساز داخلی در جلب رضایت مشتریان را کسب کرد.بنا بر این گزارش گروه خودروسازی سایپا با کسب 647 امتیاز در بین خودروسازان داخلی بهترین عملکرد در رضایتمندی از فروش خودروهای سواری را به خود اختصاص داد.گفتنی است چهار شاخص اصلی «اطلاع رسانی و پاسخ گویی»، «توجه به خواسته مشتری»، «هزینه و زمان صرف شده» و «وضع و شرایط تحویل خودرو» در قالب 18 خصوصیت در این تحقیق اندازه گیری و بیش از 95 هزار مشتری خودروهای سواری در شش ماه اول امسال در کشور مورد پرسش واقع شده است.

نوشته شده توسط در |  لینک ثابت   • 

سه شنبه ششم تیر ۱۳۹۱

جلو گيري از واسطه گری با افزايش تيراژ توليدخودرو رانا

سایپا95

 گروه صنعتي ايران خودرو به منظور جلو گيري از دلال بازي و پاسخگويي به نياز مشتريان ، افزايش توليد دومين خودرو ملي ايران خودرو به نام رانا را در سال جاري در دستور کار قرار داده است.

مهندس عبد اله بابايي معاون بازار يابي و فروش ايران خودرو با بيان اين مطلب گفت : این شرکت  با هرگونه واسطه گري و دلال بازي در خريد و فروش فيش هاي ثبت نامي خودرو رانا مخالف است و مکانيزمي براي جلو گيري از اين دلال بازي بکار خواهد بست.وي افزود : توليدانبوه رانا در سال جاري در ايران خودرو  برنامه ريزي شده است و افزايش تقاضاي مشتريان براي خريد اين خودرو موجب شده تا اين شرکت برنامه افزايش توليدرا در دستورکار قرار دهد.بابایی با اشاره به روند رو به رشد زنجيره تامين قطعات براي توليد رانا اظهار داشت : همه سازو کار هاي لازم براي افزايش توليد اين خودرو فراهم شده است و ايران خودرو تمام تلاش خود را بکار خواهد گرفت تا براساس زمان بندي تعيين شده اين خودرو در اختيار مشتريان قرار دهد.

نوشته شده توسط در |  لینک ثابت   • 

دوشنبه پنجم تیر ۱۳۹۱

تخفیف بیست درصدی بیمه بدنه خودرو در بیمه ایران

سایپا95

مدیر بیمه‌های اتومبیل بیمه ایران با اشاره به عدم استقبال دارندگان اتومبیل از بیمه بدنه خودرو اظهار داشت: تخفیف 20درصدی بیمه بدنه خودرو ویژه مالکانی که فرزند دانش آموز دارند در بیمه ایران اجرا می شود.

علی شعبانی در خصوص وضعیت بیمه‌های بدنه اظهار داشت: با وجود آمادگی کامل ما متأسفانه استقبال خوبی از این بیمه‌نامه نشده است.مدیر بیمه‌های اتومبیل بیمه ایران با بیان اینکه فرد راننده در صورت بروز حادثه در تصادف از محل بیمه‌نامه شخص ثالث خسارت را دریافت می‌کند، گفت: اما افراد به خسارتی که به وسیله نقلیشان وارد می‌شود، توجهی ندارند.وی با اشاره به نوسازی ناوگان حمل و نقل کشور در ده سال اخیر افزود: 80 درصد وسایل نقلیه کشور استعداد صدور بیمه‌نامه بدنه اتومبیل را دارند.شعبانی با بیان اینکه همه متقاضیان خرید بیمه‌نامه بدنه می‌توانند از تخفیف در خرید این بیمه‌نامه بهره‌مند شوند، گفت: برای مثال برای رانندگانی که فرزند دانش‌آموز دارند از تخفیف ویژه دانش‌آموزی تخفیف 20 درصدی بهره‌مند می‌شوند.
مدیر بیمه‌های اتومبیل بیمه ایران گفت: همچنین تخفیف عدم خسارت که حق قانونی بیمه‌گذاران است نیز به طور سالانه برای افرادی که خسارت ندیده باشند، اعمال می‌شود.
وی با اشاره به وجود تخفیف گروهی برای گروه‌های متقاضی این بیمه‌نامه از دارندگان اتومبیل خواست برای خریدبیمه‌نامه بدنه مراجعه نمایند.به گزارش فارس در بیمه‌نامه بدنه، اتومبیل بیمه‌شده در مقابل خطرات سرقت کلی و آتش‌سوزی، انفجار و تصادف تحت پوشش قرار گرفته و خسارات جزئی و کلی وارده به اتومبیل بیمه شده اعم از دستمزد تعمیرات و ارزش لوازم به قیمت روز حادثه پرداخت می‌شود.

نوشته شده توسط در |  لینک ثابت   • 

دوشنبه پنجم تیر ۱۳۹۱

آغاز پیش فروش خودرو پارس تندر به زودی

سایپا95

معاون بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا از آغاز ثبت نام متقاضیان خودرو فیس لیفت شده تندر 90 به نام پارس تندر در آینده ای نزدیک خبر داد و گفت: این خودرو به زودی در بازار عرضه می شود. تغییرات صورت گرفته در این خودرو در قسمت های سپر جلو و عقب، صندوق عقب، شیشه و چراغ های عقب و تزیینات داخلی است و پیش بینی می شود در مرحله اول تعداد 10 هزار دستگاه از این خودرو پیش فروش شود.

محمد حسن گرمان در گفت و گو با سایپانیوز اظهار داشت: خودروی پارس تندر بر اساس نیاز بازار و درخواست های مردم جهت ایجاد تغییرات ظاهری بر روی خودرو  تندر 90 به صورت مشترک در شرکت های پارس خودرو و رنو طراحی شده و به زودی شاهد تردد این محصول در خیابان ها خواهیم بود.وی در مورد قیمت گذاری خودرو پارس تندر افزود: قیمت این خودرو بر اساس تفاهمنامه با سازمان حمایت از تولیدکنندگان و مصرف‌کنندگان و ستاد تعیین قیمت خودرو وزارت صنعت، معدن و تجارت و همچنین کشش بازار تعیین و اعلام خواهد شد. مدیرعامل سایپایدک و معاون بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا خاطرنشان کرد: تغییرات صورت گرفته در این خودرو در قسمت های سپر جلو و عقب، صندوق عقب، شیشه و چراغ های عقب و تزیینات داخلی است و پیش بینی می شود در مرحله اول تعداد 10 هزار دستگاه از این خودرو پیش فروش شود.
نوشته شده توسط در |  لینک ثابت   • 

دوشنبه پنجم تیر ۱۳۹۱

تولید بیست هزار خودرو سواری در ایران خودرو مازندران

 سایپا95

ایران خودرو مازندران در سال تولید ملی ، 20 هزار خودرو سواری تولید و روانه بازار می کند.

سیدامید حسینی نژاد مدیر عامل شرکت ایران خودرو مازندران با بیان این مطلب گفت : در سومین پایگاه ایران خودرو در مازندران انواع خودرو سواری ازجمله پارس ، خودرو های تشریفاتی و سفارشی خا نواده سمند تولید می شود.وی تاکید کرد : دراین سایت 9 تا 10دستگاه خودرو درساعت تولید می شود.

مدیر عامل ایران خودرو مازندران تصریح کرد : سایت ایران خودرو مازندران از ابندای بهره برداری ( 29 شهریوماه سال 89 ) تاکنون حدود17هزار و 470دستگاه خودرو تولیدو روانه بازار کرده است.وی خاطر نشان ساخت : این شرکت در سال گذشته 24 میلیارد ریال سود خالص داشته است.

نوشته شده توسط در |  لینک ثابت   • 

یکشنبه چهارم تیر ۱۳۹۱

شيخ زاده مدير عامل شركت تام ايران خودرو

 سایپا95سایپا95

طي حكمي از سوي مهندس نجم الدين، مدير عامل گروه صنعتي ايران خودرو، علي شيخ زاده به عنوان مدير عامل شرکت تام ايران خودرو منصوب شد.

مهندس ميرجواد سليماني، قائم مقام مدیر عامل ایران خودرو در كيفيت و توسعه محصول در جريان مراسم توديع و معارفه مدير عامل شركت تام، گفت: اين شركت در سال هاي اخير پروژه هاي سنگين و پيچيده اي را به سر انجام رسانده است كه اين امر نشان دهنده تعهد كاري و دانش مديران و كاركنان آن است.وی با بيان اينكه عمده سرمايه شركت تام ايران خودرو، نيروي انساني آن است، خاطرنشان ساخت: با همت اين نیر وی انسانی زبده مي توانيم در آينده نزديك، شاهد رشد و شكوفايي اين شركت باشيم. 

مهندس سليماني تاكيد كرد: حضور در بازارهاي خارجي بايد جزو مهمترين برنامه هاي شركت تام باشد.وي افزود: شركت در پروژه هاي مختلف ريلي، صنعت و معدني مهمترين افتخارات تام است.قائم مقام مدیر عامل ایران خودرو درکیفیت وتو سعه محصول ضمن قدر داني از تلاش هاي مهندس مرادي، مدير عامل سابق تام ايران خودرو، گفت: اقدامات مناسب وي در سال هاي اخير، نشان دهنده شايستگي هاي او است.مهندس سليماني همچنين، ضمن آرزوي موفقيت براي مهندس شيخ زاده، از او به عنوان يك مدير موفق و توانمند ياد كرد و افزود: اميدوارم در طول مديريت جدید تام  شاهد تكامل و پويايي اين شركت در عرصه داخلي و بين المللي باشيم.

در ادامه مهندس مرادي، مدير عامل سابق شركت تام ايران خودرو، ضمن قدر داني از حمایت های مدیریت ارشد گروه صنعتی ایران خودرو ، به شرح اقدامات انجام شده در دوره مديريت خوددر اين شركت پرداخت و گفت: اميدوارم با همدلي كه بين مديران و كاركنان اين شركت وجود دارد ، پله هاي ترقي در زمان كوتاه طي شود.

مهندس علي شيخ زاده، مدير عامل جدید تام ايران خودرو نيز گفت: با اجرای برنامه های مدون تلاش مي كنيم جايگاه اين شركت را ارتقاء دهيم.گفتني است، مهندس شيخ زاده، داراي مدرك تحصيلي ليسانس برق الكترونيك از دانشگاه علم و صنعت و فوق ليسانس مديريت اجرايي از سازمان مديريت صنعتي است .  از سوابق كاري وي مي توان به فعاليت در شركت ايدم تبريز از سال 74 و همكاري در گروه صنعتي ايران خودرو به عنوان رئيس تعميرات نيرو محركه و همكاري در شركت مگا موتور به عنوان معاون فني و مهندسي اين شركت از سال 81 تا 88 و فعاليت در شركت ايران خودرو به عنوان معاونت نيرو محركه از سال 88 و معاونت سواري سازي در اين شركت اشاره كرد.مهندس شيخ زاده همچنين عضو هيات مديره تام ايران خودرو، مهر كام پارس و قالب  هاي صنعتي ايران خودرو نيز بوده است.

نوشته شده توسط در |  لینک ثابت   • 

یکشنبه چهارم تیر ۱۳۹۱

خلاصه تصمیمات مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت سرمایه گذاری سایپا(وساپا)

 سایپا95

شركت گروه سرمایه گذاری سایپا (سهامي‌عام)

نماد : وساپا  

 موضوع : خلاصه تصمیمات مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام

    بدین‌وسیله به اطلاع می‌رساند، مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت گروه سرمایه گذاری سایپا (سهامی‌عام) در تاریخ 03/04/91 تشکیل شد. خلاصه تصمیمات مجمع به‌شرح ذیل می‌باشد:

 تصمیمات مجمع عمومی عادی سالیانه:

1) صورت‌های مالی سالیانه منتهی به 29/12/90 شرکت مورد تصویب قرار گرفت.

2) سود نقدی هر سهم سال مالی منتهی به 29/12/90 به ­­مبلغ 480 ریال تصویب گردید.

3) پاداش هیئت‌مدیره به‌ مبلغ 000ر2 میلیون ریال تصویب گردید.

4)موسسه حسابرسی آروین ارقام پارس به عنوان حسابرس و بازرس اصلی و موسسه حسابرسی ژرف بین نیکو روش به عنوان حسابرس و بازرس علی‌البدل شرکت برای سال مالی 91 انتخاب گردید.

5) روزنامه‌ اطلاعات به‌عنوان روزنامه کثیرالانتشار جهت درج آگهی‌های شرکت در سال مالی 91 انتخاب گردید.

6) حق حضور اعضای غیر موظف هیئت‌مدیره ماهیانه مبلغ 000ر600ر3 ریال تصویب گردید.

7) شرکت ایرانی تولید اتومبیل سایپا، شرکت مرکز تحقیقات و نوآوری صنایع سایپا، شرکت سرمایه گذاری و توسعه صنعتی نیوان ابتکار، شرکت قالبهای بزرگ صنعتی سایپا، شرکت مگا موتور سایپا، شرکت پارس خودرو و شرکت بازرگانی سایپا یدک به عنوان اعضای اصلی هیئت مدیره انتخاب گردیدند.   

نوشته شده توسط در |  لینک ثابت   • 

شنبه سوم تیر ۱۳۹۱

رشد دو برابری تولید ورق خودرو در كارخانه ورق گالوانيزه خاورميانه

سايپا95

تولید ورق خودرو در بزرگترین کارخانه ورق گالوانیزه خاورمیانه امسال دو برابر افزایش یافت.

مدیر عامل شرکت ورق خودروی چهارمحال و بختیاری گفت : تامین ورق خودروی دو شرکت بزرگ خودروسازی ایران مهمترین هدف راه اندازی این کارخانه است . فریدون حمیدی افزود:از ابتدای امسال 30 هزار تن ورق خودرو در مجتمع تولید ورق خودروی چهارمحال و بختیاری تولید شده است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته دو برابر افزایش نشان می دهد.حمیدی همچنین از ارسال 111تن نمونه ورق برای شرکت های خودروسازی عراق ، پاکستان،هند،عمان و افغانستان خبرداد و گفت: این کشورها برای خرید کالا از این کارخانه اعلام آمادگی کرده اند.وی با بیان اینکه توان تولید این کارخانه 400 هزار تن در سال است گفت: این میزان تا سه سال آینده محقق خواهد شد .

حمیدی هدفگذاری امسال این کارخانه را 280 تن اعلام کرد و گفت: مقاومت در برابر خوردگی ، آب ،آلودگی هوا ، رطوبت و سایر مواد خورنده از ویژگی های این ورق تولیدی است.وي گفت: با راه اندازی این کارخانه برای 300 نفر بصورت مستقیم و 4 هزار نفر بصورت غیرمستقیم شغل ایجاد شده است.
این مجتمع از سال 89تولیدات خود را به صورت رسمی در شهرک صنعتی سفیددشت آغاز کرد.

نوشته شده توسط در |  لینک ثابت   • 

شنبه سوم تیر ۱۳۹۱

آغاز فروش نسل جدید فیات پاندا در کشور رومانی

سایپا95

 نسل جدید فیات پاندا با قیمت 11550 یورو برای نسخه 1.2 لیتر بنزینی آن در کشور رومانی رونمایی شد.

به گزارش خبر خودرو، فیات پاندا که نسل گذشته آن یک خودروی پرفروش محسوب می شد تلاش می کند بار دیگر به اولین انتخاب خریداران تبدیل شود و برای همین با طراحی و ظاهری جدید وارد بازار شده است.نسل سوم فیات پاندا 365 سانتی متر طول ،164 سانتی متر عرض و 155 سانتی متر ارتفاع دارد و ظرفیت صندوق عقب آن به 225 لیتر می رسد.البته در صورت جمع شدن صندلی های عقبی این ظرفیت تا 870 لیتر افزلیش می یابد.فیات پاندای 2013 در سه نسخه پاپ ،ایزی و لانج و با تجهیزاتی نظیر سامانه کاهش خسارت تصادف و سامانه هوشمند سوخت عرضه می گردد.سامانه کاهش خسارت تصادف باعث جلوگیری از تصادفات شهری خودرو در سرعت های پایین می شود و سامانه هوشمند سوخت از تزریق نادرست سوخت به خودرو جلوگیری می کند.

مشتریان این خودرو می توانند با پرداخت 11550 یورو نسخه 1.2 لیتری پاندای 2013 را که توانی 69 اسب بخاری دارد را خریداری کنند.از ویژگی های نسخه پاپ می توان به ABS ،EBD ،چهار کیسه هوا،قفل مرکزی،فرمان الکتریکی و سامانه هوشمند سوخت اشاره کرد.گران ترین نسخه فیات بوده که مجهز به موتور  Twin Air بوده و قیمتی 14750 یورویی دارد. 

نوشته شده توسط در |  لینک ثابت   • 

جمعه دوم تیر ۱۳۹۱

فروش نقدی و اعتباری خودروهای سانگ یانگ در رامک خودرو

سایپا95

شرایط فروش نقدی و اعتباری خودروهای سانگ یانگ کره جنوبی اعلام گردید.

رکستون
کد طرح قیمت پایه مرحله اول
(پیش پرداخت)
مرحله دوم
(باقیمانده پرداخت)
زمان تحویل مالیات بر ارزش افزوده
9119 799,000,000 640,000,000 هنگام صدور دعوتنامه 45 روز کاری 33,847,619
کایرون
کد طرح قیمت پایه مرحله اول
(پیش پرداخت)
مرحله دوم
(باقیمانده پرداخت)
زمان تحویل مالیات بر ارزش افزوده
9118 689,500,000 480,000,000 هنگام صدور دعوتنامه 45 روز کاری 28,823,810
اکتیون
کد طرح قیمت پایه مرحله اول
(پیش پرداخت)
مرحله دوم
(باقیمانده پرداخت)
زمان تحویل مالیات بر ارزش افزوده
9117 597,500,000 420,000,000 هنگام صدور دعوتنامه 45 روز کاری 25,476,190
  • مالیات بر ارزش افزوده بر اساس ضوابط قانونی موجود بطور جداگانه محاسبه و از متقاضی خرید دریافت خواهد شد.
  • تمامی هزینه های شماره گذاری و بیمه شخص ثالث (به استثناء هزینه ی فلز پلاک و عوارض شهرداری )برای کلیه خودروها به عهده شرکت می باشد و متقاضی خرید در تهران هیچ گونه هزینه دیگری را جهت تحویل خودرو و شماره گذاری آن پرداخت نخواهد نمود و در شهرستان ها وفق مفاد فرم درخواست پیش خرید خودرو عمل خواهد شد.
  • تحویل کلیه ی خودروها با مدل 2102 میلادی و با گارانتی شرکت سانگ یانگ موتور می باشد.
  • کلیه قراردادها قابل انتقال به غیر (از طریق صلحنامه )بوده و قبل از صدور کارتکس میسر می باشد.
  • قیمت ها بر اساس ریال است
نوشته شده توسط در |  لینک ثابت   • 
مطالب جدیدتر
مطالب قدیمی‌تر